MOŻLIWOŚĆ OTRZYMANIA BEZPŁATNYCH OBIADÓW - INFORMACJA

Informacja dla rodziców o możliwości otrzymania bezpłatnych obiadów dla dzieci

Fundacja Być Bardziej realizuje program pn. Dzwonek na obiad, w ramach którego uczniowie otrzymają stypendia obiadowe.

Stypendium na finansowanie lub dofinansowanie obiadów w szkołach w programie Dzwonek na obiad w roku szkolnym 2015/2016 może otrzymać każdy uczeń uczęszczający do szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły średniej dowolnego typu w Polsce, jeżeli miesięczny średni łączny dochód netto na jednego członka jego gospodarstwa domowego nie przekracza 1000 zł. Termin nadsyłania wniosków o stypendium obiadowe na rok szkolny 2015/16 mija 20 września 2015 r.

Wnioski o stypendium obiadowe znajdują się na stronie internetowej www.dzwoneknaobiad.pl. i należy je wypełniać tylko w formie elektronicznej. Tam też zamieszczone są informacje o dokumentach, które trzeba dołączyć do wniosku. Szczegółowe wiadomości na temat sposobu skorzystania z oferty Fundacji „Być Bardziej” są podane w Vademecum stypendysty.

Fundacja Być Bardziej

ul. Królowej Aldony 12 lok. 1

telefon: + 48 730 96 97 97
e-mail: fundacja@bycbardziej.pl

Osoby zainteresowane ofertą Fundacji proszone są o kontakt w powyższej sprawie z pedagogiem szkolnym – Mirosławą Smoczyk.