DUŻY CZYTA MAŁEMU

Po słonecznych  i gorących wakacjach w nowym roku szkolnym  wróciliśmy do  naszej akcji " Duży czyta małemu". 17 września dzieci z klas I - III zasiadły wygodnie w sali zabaw, żeby znowu posłuchać pięknego czytania.

Tym razem w roli lektora wystąpiła pani Karolina Leman, absolwentka naszej szkoły. Pani Karolina przeczytała naszym dzieciom piękną baśń H. Ch. Andersena " Słowik". Mimo tylu lat, które minęły od powstania utworu, nadal wzruszaliśmy  się magią słów duńskiego baśniopisarza. Dziękując pani Karolinie zapraszamy następnego" Dużego", który przeczyta coś naszym " Maluchom". Uśmiech dziecka i zainteresowanie w ich oczach będzie nagrodą!

Renata Szydłowska