PROGRAMY REALIZOWANE W SZKOLE

Programy realizowane w szkole

1. „Trzymaj formę” Wyluzowany

Po raz trzeci szkoła uczestniczy w programie „Trzymaj formę”. Dzięki niemu uczniowie poznają i utrwalają zasady zdrowego odżywiania. Uświadamiają sobie także korzyści jakie płyną z aktywnego trybu życia. W ramach programu przygotowywane są  gazetki okolicznościowe oraz plakaty. Wszyscy uczniowie dostają w szkole owoce, warzywa lub soki. Do programu włączani są także rodzice. W tym roku przygotowali nam piękne, pluszowe owoce i warzywa.

tf1tf2tf3tf4tf5

2. „Owoce w szkole” Mrugnięcie

Niezmiennie uczestniczymy w programie „Owoce w szkole”. Dzięki niemu uczniowie codziennie otrzymują różne owoce (jabłka, gruszki), warzywa (marchewki, paprykę) lub  soki owocowe.

o1o2o3o4

3. „Szklanka mleka” Uśmiech

Jak co roku bierzemy udział w programie „Szklanka mleka”. Wszyscy uczniowie dostają nieodpłatnie mleko białe. Kto woli mleko smakowe, za drobną opłatą, może wybrać smak waniliowy, czekoladowy lub truskawkowy.

sm1sm2sm3sm4