KOLEJNA WIZYTA POLICJANTA W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

21 września 2018 r. po raz drugi w tym tygodniu nasze przedszkole odwiedził policjant – tym razem był to tata Roberta z grupy Pszczółek, pan Dawid Łepek. Tematem numer jeden było bezpieczeństwo dzieci na drogach, ale wśród naszych milusińskich dużym zainteresowaniem cieszyła się również demonstracja policyjnego wyposażenia. Nasz gość przypomniał dzieciom, jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię oraz jakie zachować środki ostrożności pozostając w domu. Pan policjant zadawał dzieciom różne pytania o zasadach ruchu drogowego, na które nasi przedszkolacy chętnie odpowiadali. Na koniec spotkania nasz gość obdarował dzieci prezentami: odblaskami, kolorowankami i lizakami. Dzieci podziękowały panu policjantowi za ciekawe spotkanie, wręczyły  własnoręcznie zrobioną książeczkę z rysunkami  i zapozowały do wspólnego pamiątkowego zdjęcia. Ta wizyta z pewnością była wartościowa i na długo pozostanie w naszych wspomnieniach. Przesyłamy ogromne podziękowania dla naszego gościa, a pozostałych rodziców zapraszamy do zaprezentowania na przedszkolnym forum swojego zawodu!

Anna Makar