OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2018

20 września 2018 r. w naszym przedszkolu zgodnie z tradycją uroczyście obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Ten dzień został zaplanowany jako dzień zabaw, konkursów oraz tańców podczas których dzieciom towarzyszyły kolorowe balony. Atrakcji było co niemiara! Na początku wszystkie dzieci otrzymały odznakę „PRZEDSZKOLAK NA MEDAL”. Następnie odbyły się konkurencje z tańcem w roli głównej. Po szaleństwach „na parkiecie” każde dziecko mogło poczuć się jak detektyw, kiedy to trzeba było odszukać ukryte w zabawkach cukierki, a zabawa w „Gorącego kartofelka”, dała przedszkolakom trochę wytchnienia. Impreza była uświetniona radosnymi tańcami oraz zabawami z chustą animacyjną na przyszkolnym boisku. Na koniec tego jakże ważnego święta dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodki upominek.

Anna Makar