POLICJA U PIERWSZAKÓW

29 września 2016 r. do klasy pierwszej zawitała Policja.

Pani sierżant sztabowy Joanna Tarkowska rozmawiała z dziećmi na temat ich bezpieczeństwa w różnych sytuacjach. Pierwszaki wykazały  się wiedzą na temat zasad ruchu drogowego. Pani Tarkowska zwróciła szczególną uwagę na bezpieczeństwo dzieci przebywających chwilowo  bez rodziców w domu, stosunku dzieci do obcych osób, które chcą je częstować czymś bądź podwozić do szkoły. Po wspólnej powtórce na temat zachowania ostrożności w trosce o własne zdrowie i życie, pierwszaki zostały obdarowane zestawem odblasków ufundowanych przez wójta gminy Jeżewo, pana Mieczysława Pikułę oraz Policję w Świeciu.

Renata Szydłowska