PIĄTKI PIŁKARSKIE W LASKOWICACH

W dniu 28.09.2016 r. odbyły się zawody sportowe w piłce nożnej.

Mecze rozgrywane były na dwóch boiskach piłkarskich przy szkole w Laskowicach. Gospodarze profesjonalnie zorganizowali zawody. Naszą szkołę reprezentowali zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Obie nasze drużyny wyśmienicie grały na boisku i przysporzyły wiele emocji, jednak ostatecznie zdobyły trzecie miejsca.

Drużyna chłopców:
Aleksander Ortel, Szymon Kempiński, Dawid Semieńczuk, Oliwier Orchowski, Bartłomiej Niedzielski, Michał Łobocki, Antoni Preś.

Drużyna dziewczynek:
Amelia Kusa, Monika Majkowska, Patrycja Preś, Maja Michałowska, Julia Leman, Karolina Czubkowska.

Anna Nowicka