PIŁKARSKIE PIĄTKI W LASKOWICACH

W dniu 1.10.2015 r. odbyły się zawody sportowe w piłce nożnej. Mecze rozgrywane były na dwóch

boiskach piłkarskich przy szkole w Laskowicach. Gospodarze "zamówili" piękną pogodę i profesjonalnie zorganizowali zawody. Naszą szkołę reprezentowali zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Obie nasze drużyny wyśmienicie angażowały się podczas gry na boisku i przysporzyły wiele emocji. Ostatecznie zdobyły trzecie miejsca. Gratulujemy umiejętności i ducha walki!

Drużyna chłopców:
Jakub Znaniecki, Szymon Bańka, Łukasz Czubkowski, Mateusz Mazurek, Oskar Nowakowski, Jakub Gliniecki, Oliwier Tomczak, Sebastian Wyszyński, Marek Majkowski, Aleksander Ortel, Szymon Kempiński.

Drużyna dziewczynek:
Amelia Kusa, Monika Majkowska, Magda Tatarowicz, Patrycja Preś, Maja Michałowska, Marta Ligmanowska.

Anna Nowicka