Program ,,Dziel się uśmiechem"

Czas na podsumowanie realizowanego w bieżącym roku szkolnym programu edukacyjno – profilaktycznego „Dziel się uśmiechem”. Jest to program zainicjowany przez Polski Czerwony Krzyż oraz firmę MARS Polska, przy współpracy z Polskim Towarzystwem Stomatologicznym i Polskim Towarzystwem Stomatologii Dziecięcej. Już w październiku, podczas obchodów „Dnia uśmiechu” uczniowie dowiedzieli się jak ważna jest prawidłowa higiena jamy ustnej oraz w jaki sposób dbać o piękny i zdrowy uśmiech. Uczniowie z klas 0-III otrzymali szczoteczki do zębów. Dziecięcy uśmiech to jedno z najpiękniejszych zjawisk na świecie. Jest synonimem radości i szczęścia. Aby był także symbolem zdrowia, od najmłodszych lat warto dbać o budowanie właściwych nawyków.