OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2020 - "BIEDRONKI"

Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci, ma ono przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. W tym roku Dzień Przedszkolaka wypadł w niedzielę, więc świętowanie przełożyliśmy na poniedziałek 21 września. Były tańce, zabawy, balony, malowanie autoportretu przedszkolaka, dyplomy, upominki, a nawet… Pasowanie na Przedszkolaka i Starszaka. Niestety bez udziału rodziców. „Biedronki” uroczyście w obecności Pani dyrektor przyrzekły być wzorowymi przedszkolakami. Całości dopełniło pasowanie „zaczarowanym” lizakiem. Na koniec na dzieci czekała słodka niespodzianka – pyszny tort, który osłodził wspaniały, słoneczny i pełen pozytywnych emocji dzień.

Z okazji Dnia Przedszkolaka życzymy wszystkim dzieciom spełnienia marzeń, uśmiechu na twarzy i cudownych przyjaciół. Niech przygoda towarzyszy każdemu Waszemu dniu, a zabawa dostarcza jak najwięcej radości!

Anna Makar