PAMIĘTAMY!

W sobotę 14 września 2019r. o godz. 12.00 w Gródku przy mogile pomordowanych odbyła się uroczystość odsłonięcia tablic informacyjnych z okazji 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej, w której brali udział także przedstawiciele naszej szkoły. Następnie o godz. 14.00 mogliśmy obejrzeć inscenizację nalotu z 3 września 1939r., a o 16.00 inscenizację działań wojennych. Później o godz.17.30 odbyły się pokazy - zawody ułańskie. Organizatorem uroczystości był: JKS "Czarna Podkowa - Gródek". Uroczystość dostarczyła wszystkich obecnym wielu przeżyć i emocji. Mogliśmy poczuć namiastkę tego co przeżywali uczestnicy tamtych tragicznych wydarzeń. Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tym doniosłym wydarzeniu.
Wioletta Gaca